Hakkında

Fırat Boru Çorlu Ana Bayii

Firmamız 1989 yılında Tekirdağ Çorlu ilçesinde FIRAT TRAKYA PAZARLAMA adı altında faaliyetine başlamış, 1992 yılına değin bütün Trakya sathında FIRAT PLASTİK KAUÇUK SAN.TİC. A.Ş. ana dağıtıcı bayisi olarak çalışmıştır. 1992 yılında kurumsal yapıya dönüşüm çerçevesinde ünvanını FIRAT BORU İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİİ TİCARET LTD.ŞTİ olarak değiştirmiş ve halen Çorlu'da faaliyetine devam etmektedir. 

Geçen yıllar içerisinde FIRAT ana dağıtıcı bayii olarak faaliyetini sürdürmekte olan firmamız, FIRAT PLASTİK ürünlerinden PE 100 HDPE Boru ve Ek parçaları ile TRİPLEX Boru ve Ek parçaları Altyapı Bayiliğinide yürütmektedir. Bölgemizde sanayinin hergeçen gün gelişmesi sonucu ihtiyaca cevap vermek ve sizlere kesintisiz hizmet sunabilmek için PE 100 Boru ve Ekparçaları ile FKS Boruların Alın ve Elektro Fizyon Kaynak İşçiliği konusunda da uzmanlaşan firmamız, kaynak ekip ve ekipmanlarımızla bölgemizde hizmetlerini sürdürmektedir. 

Firmamız 1989 yılından beri kesintisiz olarak FIRAT PLASTİK Ana Dağıtıcı Bayii olarak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için 1600 m2 kapalı, 10000 m2 açık alan olmak kaydıyla depomuzdan bünyesinde çalışanları, ve araçlarıyla periyodik olarak servislerimizle hizmetinizdedir.

Firmamız geniş mamül portföyü, tecrübeli ve deneyimli çalışanlarıyla sizlere sunduğu ürün yelpazesinde hep kaliteyi ön planda tutmuş ve bayiliğini yürüttüğü tüm ürünlerde üretici firmaların TSE ve diğer kalite belgelerinin olmasına dikkat ederek, ürünlerin dağıtıcılığını üstlenerek sizlere sunmuştur.

Müşteri memnuniyetini ana kural edinen firmamızı bu güne getiren siz değerli müşterilerimize ve çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliriz. Bu günlere sizlerle geldik, yarınlara firmamızı yine sizlerle beraber yükseltmek azmimizdir. 

Bayiliğini yaptığımız diğer Firmalar şunlardır. PO-EL SAN. Kaplin ürünleri, PİMTAŞ Pvc temiz su ek parçaları, MOBİL SİSTEM Kolektör ve Vana, NOVA PLASTİK Banyo ve mutfak malzemeleri, GÜNEY VANA vana , AYVAZ Doğal gaz malzemeleri, NTG PLASTİK, PİMPA Çekvalf, ADELL , DOĞVİT Vitrefiye, GRUP Su Depoları Bayilikleri bulunmaktadır.
(c)2017, All Rights Reserved Fırat Boru İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.  ElitNET
free website
built with
kopage